ЛЕНТА

У МВФ назвали ТОП-теми переговорів з Києвом

Місія Міжнародного валютного фонду, яка прибула до Києва на цьому тижні, зосередиться, зокрема, на обговоренні фінансової політики України, намірів нового уряду, а також створення ефективної антикорупційної системи. Про це розповів на брифінгу у Вашингтоні в четвер, 12 вересня, директор прес-офісу МВФ Джеррі Райс, передає Укрінформ.

“Команда МВФ зараз перебуває в Києві для консультацій щодо статті 4 (щодо оцінки фінансової політики України – ред.) й обговорення політичних намірів нового уряду”, – зазначив представник Фонду.

Він зазначив, що місія МВФ планує працювати в Україні до 26 вересня, після чого буде офіційно повідомлено про підсумки роботи. “Ми повною мірою співпрацюємо з українцями і новим українським урядом”, – наголосив Райс.

Водночас він додав, що фонд продовжує зосереджуватися на позиціях, які і раніше обговорювалися з українською стороною.

“Одним з важливих елементів дискусій, які ми проводили з Україною останнім часом, безумовно, є важливість створення ефективної антикорупційної системи”, – нагадав Райс. За його словами, це “очевидно, і надалі залишатиметься важливим компонентом поточних дискусій”.

Зазначимо, що голова Вищого антикорупційного суду (ВАКС) Олена Танасевич провела зустріч з представниками Міжнародного валютного фонду. Зустріч відбулася в рамках переговорів з відкриття нової програми співпраці для України до кінця 2019 року.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!