ЛЕНТА

У мережу злили четверту частину скандального звукозапису з Кривого Рогу: “Мене бояться”

Народний депутат Антон Поляков опублікував новий аудіозапис із зустрічі представників фракції “Слуга народу” і глави поліції Дніпропетровської області Володимира Огурченко.

Відповідний запис із зустрічі, яка відбулася в одному з ресторанів в Кривому Розі 25 вересня, нардеп оприлюднив на своєму Telegram-каналі.

Новий уривок розмови присвячений “інформаційній війни”. Зокрема, учасники розмови висловили намір взяти під контроль “слуг народу” Перший міський телеканал (Кривий Ріг), який планують викупити у нинішніх власників і фінансувати за рахунок комбінату “Арсел Міттал Кривий Ріг”.

У розмові, як стверджує Поляков, бере участь Володимир Огурченко, шеф обласної поліції, Юрій Корявченков (“Юзик”), Владлен Неклюдов та інші нардепи від “Слуги народу”.

Стенограма:

Огурченко: Чоловік підійшов і сказав: Володимире Георгійовичу, у мене перший буде, з чим я зіткнуся, це інформаційна війна.

Чоловічий голос: Так. Так. Бруд будуть лити точно, тому що на Неклюдова вже почали лити. Ми вже звикли до того. На Юру (ймовірно, Корявченкова) не ллють, тому що він на виборах особливо в місті не був.

Інший чоловічий голос (імовірно Корявченков): А мене бояться. (Сміх) Ну, чесно. Але я не з цього. Я з інформаційної підтримки приніс в Офіс президента, до речі (нерозбірливо) … адже (Костянтин) Усов (екс-нардеп з Кривого Рогу) по своїй дільниці продає. Продає задешево.

Жіночий голос: «Перший міський» продає.

Неклюдов: Канал, так. «Перший міський» канал.

Репліка: Є «Рудана» (місцевий телеканал), але є «Перший міський». «Рудана» є муніципальним каналом. Але фактично вона повністю на тій стороні (ймовірно, на стороні мера Кривого Рогу Юрія Вілкула).

Чоловічий голос: Я пішов до Офісу президента, і Офіс президента сказав, що ми і самі таке створимо. Я кажу: це створювалось за п’ять мільйонів.

Репліка: І вони формують певну думку.

Чоловічий голос: А вам, щоб вам більше це саме на виборах, він стане в нагоді. Мені він нафіг не потрібен.

Корявченков: Ні, він і на виборах стане в нагоді, і в подальшому.

Чоловічий голос: Брати не треба, я говорю, я зроблю все, щоб КМК його профінансував. Зарплата, зміст каналу – 600-700 тисяч гривень на місяць.

Аудіофайл:

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!