ЛЕНТА

У мережі показали допит Белько, який захопив міст Метро: “Шість днів я не спав. Вживав наркотики”

42-річний ветеран АТО, який 18 вересня захопив міст Метро в Києві, розповів, що таким чином намагався привернути увагу громадськості до своїх проблем. На допиті Олексій Белько заявив, у нього не було вибухівки і він не збирався підривати міст.

“Тому що я чесна людина і я не хочу жити таким життям, яким я зараз живу. Я два тижні живу в машині. Куди б я не звернувся, скрізь мені відмовляють. Сьогодні вранці я хотів підписати контракт. Але мені знову відмовили, мені відмовляють на заправках, мені відмовляють у магазинах, мені відмовляють в банкоматах. Закодовані картки, зламаний телефон”, – заявив він на допиті.

Крім того, Белько вважає, що за ним велося спостереження на різних авто. Він вважає, що після ремонту з його машиною почали відбуватися “незрозумілі речі”, і що на мосту йому “відключили машину”.

“А людей на мосту не було. Я коли заїхав на міст, я попросив спочатку ввічливо за мною не їхати, потім грубо. Пострілом. Більше я нічого не говорив. Я перебуваю в стані наркотичного сп’яніння. Я колю собі наркотики, тому що мені не дають спати шість діб. Квартиру, яку ми знайшли в інтернеті. Знову ж почали відбуватися цікаві речі і мені доводилося жити на вулиці, бо там почали відбуватися незрозумілі клоунади, позбавляють мене сну. Постукування у вікно, хороводи якісь. Відкривання дверей у машині, включення світла. Я вибігав, втратив сон”, — додав Белько.

Колишній військовослужбовець зізнався, що перед скоєнням злочину приймав наркотики.

“Шість днів я не спав. Вживав наркотики, аби нікого не збити. На міст виїхав, щоб нікому не нашкодити. Побачивши хлопців з КОРД відразу здався. Не збирався нічого підривати, тому що підривати було нічого”, — говорить затриманий.

Это правда.. каждый человек должен нести ответственность за свои поступки..Задержанный вчера на мосту в Киеве "минёр" экс старший сержант Алексей Белько совершил глупейшие действия, находясь под действием наркотиков.. правда и это.. Но, послушав и поняв его историю, хочу сказать – это и наша с вами ответственность тоже …Хочу, что б появился шанс у этого человека! Шанс начать заново и "жить нормальной жизнью" как он говорит..Обращусь в суд с ходотайством о минимальном наказании для Белькоа. О взятии на поруки сержанта.Мы поможем ему пройти курс реабилитации от наркотиков и обрести себя заново.Ходатайство будет подано от меня лично – министра внутренних дел и командира спецподразделения КОРД, и ребят, проводившего вчерашнее задержание.Мы так решили!#p.s. .. видео этого ночного разговора мне рарешило опубликовать следствие… (хотя какой разговор.. скорее исповедь..)Присоеденяйтесь и помогайте.!

Опубліковано Arsen Avakov Четвер, 19 вересня 2019 р.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!