ЛЕНТА

У Парижі на аукціон виставлять метеорит вагою 364 кг

У Парижі 21 жовтня буде виставлена ​​на торги велика колекція космічних об’єктів, що впали на Землю. Про це повідомляється на сайті аукціонного будинку Lucien, що виступає організатором продажу.

Головним експонатом торгів стане метеорит Мон Дьє, вага якого становить 364 кілограми. Він впав на Землю в кінці XIX століття і є третім за величиною метеоритом, знайденим на території Франції. За оцінками експертів, вартість цього космічного об’єкта становить від €80 тис. до €120 тис.

Іншим лотом стане фрагмент місячного метеорита вагою 157 кг, виявлений фермером в північно-східному департаменті Об в 1968 році. Його оцінна вартість становить від €30 тис. до €50 тис.

Також на торги будуть виставлені фотографії NASA, номери газет Le Parisien і France Soir, присвячені місії Apollo 11, конверти із зображенням Місяця. До аукціону всі лоти протягом двох днів демонструватимуться в готелі Друо.

Зазначається, що торги стануть частиною заходів, присвячених 50-річчю першої висадки людини на Місяць. Спусковий апарат корабля Apollo 11 здійснив посадку на супутник Землі 20 липня 1969 року. На поверхню тоді висадилися два астронавти – командир корабля Ніл Армстронг і пілот місячного модуля Едвін (Базз) Олдрін.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!