ЛЕНТА

У Росії продають візитівку Путіна

Онук колишнього голови Волгоградської обласної думи Віктор Приписнов продає через сайт оголошень візитівку Володимира Путіна, яку майбутній президент дав його дідові наприкінці 1980-х років, повідомляє РІА Новости.

Він пояснив, що його дід, теж Віктор Приписнов, усе життя працював в органах влади – у Таджицькій СРСР, а з 1998-го до 2001 року був головою Волгоградської обласної думи. Під час ділової поїздки в Ленінград у 1989-1990 роках він познайомився з майбутнім президентом, який тоді працював у мерії.

“Вони обмінялися візитівками… Довгий час ця візитівка лежала, нікому не цікава, вдома, потім я її випадково знайшов. З огляду на інтерес (до Путіна. – ред.) подумав, що з’являться певні фанати, які б захотіли таку річ мати в себе. І вирішив продати. Мені вона непотрібна: папірчик, та й папірчик”, – сказав Приписнов.

З ціною продавець поки не визначився. Як він зізнався агентству, хоче почути пропозиції від колекціонерів. За словами Приписнова, поки найвищу ціну назвав потенційний покупець з Москви – 55 тисяч рублів (майже 900 гривень).

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!