ЛЕНТА

У Слузі народу розповіли про скандал у фракції

Народний депутат від Слуги народу Максим Бужанський розповів про скандал, що відбувається всередині фракції, зазначивши, що керівництво фракції втрутилося в процес голосування в комітеті, і хоч проблем попросити фракцію підтримати або не підтримати будь-який закон не було, але частина членів комітету вважала за потрібне апелювати до керівництва фракції, вимагаючи покарати тих, хто голосував на підтримку іншого закону. Про це нардеп написав у своєму Telegram-каналі.

“Кілька слів про скандал, що відбувається всередині фракції Слуга народу: сам не знаю, як так вийшло, але практично всі керівні посади у фракції самі між собою розподілили списочники, повідомивши мажоритарників, що вони тепер начальники. Авторитетнішими вони від цього не стали, що і є реальна причина всіх конфліктів, коли дуже хочеться, а нема ні аргументів, ані авторитету”, – написав Бужанський.

З його слів, будь-який комітет, за задумом своєї, є демократія в чистому вигляді, внесли рішення, і воно голосується. Набрало голосу – пройшло, не набрало – не минуло, зазначив нардеп.

“Жодних проблем винести в зал і попросити фракцію підтримати або не підтримати будь-який закон не було, але частина членів комітету вважала за потрібне апелювати до керівництва фракції, вимагаючи покарати тих, хто голосував на підтримку іншого закону. Керівництво фракції чогось втрутилося в демократичний процес голосування в комітеті, і чомусь взяло на себе невластиві і ніким не делеговані функції арбітра. Забувши, що комітет парламентський, а не міжсобойчик списочників”, – вів далі Бужанський.

“Як єдиний аргумент докорів, керівництво фракції орієнтується на слова Лещенка… Від керівництва фракції пролунала пропозиція перевірити на поліграфі тих, на кого поскаржилися. Головна мішень доносу – нардеп Дубінський відразу ж підтримав цю пропозицію, зажадавши, щоб поліграф пройшли всі сторони + керівництво + офіс. На цьому запал вичерпався, і керівництво фракції почало намагатися зам’яти поліграфічну тему, прекрасно розуміючи, що Дубінський то детектор пройде, а от зв’язок Роксолани Підласої, наприклад, і законів про РРО та кешбек можна буде потім довго пояснювати”, – повідомив нардеп від СН.

З його слів, є два шляхи подальших дій.

“Усі перераховані вище, сьогодні, о 20.00, йдуть на поліграф разом з Дубінським. Поліграф так поліграф. Другий шлях. Шапка загорілася трохи не там, де передбачалося, і на поліграф йде один Дубінський. А керівництво залишається на руїнах власноруч розірваної на частини фракції, повністю без будь-якого авторитету, з іміджем порожніх бюлетенів, які не відповідають за свої слова. І з купою питань щодо вже прийнятих законів, без відповіді на які буде неможливо перейти до обговорення наступних”, – зазначив Бужанський.

“Не пройдете поліграф, ви нуль, політичне ніщо. І жоден закон ні про який імперативний мандат, який ви таємно намагаєтеся засунути до порядку денного, в порушення всіх домовленостей, намагаючись підкупити мажоритарників адміністративними пряниками, не допоможе”, – написав нардеп, додавши, що “дуже чекаємо вечора”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!