ЛЕНТА

У Туреччині затонув пасажирський літак Airbus A330: що трапилося на борту найбільшого велетня світу

Біля турецького курортного міста Кушадаси в Егейському морі затопили Airbus A300. Таким чином влада міста розраховує залучити на курорт нову хвилю туристів, передає Daily Sabah.

Примітно, що літак стане найбільшим з тих, що використовуються для створення штучних рифів в Туреччині. На північному заході Туреччини пішов на дно пасажирський літак Airbus A330. Він став найбільшим затонулим літаком у світі.

Літак Airbus A330 затопили поблизу порту Ибриче, що на північному заході Туреччини. Подія відбулася 14 червня. Відомо, що це урядова акція з метою популяризувати підводний туризм.

Частини літака напередодні доставилиз Анталії на 6 вантажівках. Повітряне судно опустили на дно Егейського моря на відстані півтора кілометри від узбережжя. Партнером акції став проект Трансатланський газопровід (TANAP).

Влада очікує, що це привабить додатково 250 тис. як турецьких, так і іноземних туристів в рік. Списаний літак розміром 54 метри в довжину і з розмахом крил в 44 метри обійшовся міській казні в $ 91 тис.

Варто відзначити, що літак знаходиться на відстані близько 30 метрів від поверхні моря. Повітряне судно, яке віджило своє, стане штучним рифом в затоці Сарос. До речі, це найбільший затонулий літак у світі.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!