ЛЕНТА

У Харкові ультраправі розігнали активістів

У Харкові біля будівлі обласної держадміністрації зірвали пікет прихильників партії Опозиційна платформа – За життя, пише в понеділок, 27 січня, Depo.Харьков.

Відразу після початку пікету, який тривав біля будівлі Харківської ОДА, до його учасників підійшла група людей – представники Правого сектора, Союзу ветеранів АТО, Національного корпусу і Національних дружин.

У прихильників ОПЗЖ, які вимагали збільшити обсяг російськомовного викладання в школах, вирвали їхні плакати. У них почали кидати яйця.

Поліцейські, які тримали в щільному кільці учасників пікету ОПЗЖ, спробували відвести їх в сторону. Під час того, як поліція намагалася завантажити прихильників ОПЗЖ в свої мікроавтобуси і вивезти з площі Свободи, сталася низка сутичок.

З обох сторін використовувався сльозогінний газ, від дії якого постраждали і низка журналістів. Під крики “Чемодан, вокзал, Росія” прихильників ОПЗЖ повантажили в поліцейські спецавтомобілі і з сиренами відвезли з площі Свободи.

На цей час під стінами Харківської ОДА триває мітинг громадських організацій. Близько 100 людей закликають не допустити реваншу в Харкові і Україні.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!