ЛЕНТА

Хлопчик, якого покинули помирати на смітнику, став мільярдером

Життя Фредді Фиггерса почалося з темної сторінки. Коли в 1989 році у Флориді хлопчик з’явився на світ, мати покинула його в сміттєвому баку. Недолуга матуся навіть і уявити не могла, ким стане її нелюбимий син в майбутньому. А хлопець став справжнім мільйонером, пише World Of Buzz.

Незабаром Фредді Фиггерсу підібрали нову люблячу сім’ю, яка обожнювала хлопчика. Однак його дитинство було по-справжньому важким. Коли знайомі Фредді дізналися, що його знайшли в сміттєвому баку, до нього міцно прикріпився ярлик покидька. І це страшно засмучувало його.

Зі сльозами на очах Фиггерс пригадав відчуття сорому і суму, коли батьки розкрили йому всю правду…

На 9 років, прийомний батько подарував хлопчику комп’ютер. І це було неймовірним поштовхом. Завдяки подарунку хлопчик зрозумів, що хоче пов’язати своє життя з технологіями.

У 13 років Фредді самостійно направляв комп’ютери по всьому місту, а в 15 започаткував власну компанію, що займається ремонтом складної техніки.

За кілька років хлопець винайшов GPS-трекер, який вставляється в черевики. Ця інноваційна технологія виявилася затребуваною на ринку, щасливчик отримав за неї 2,2 мільйона доларів.

Зараз Фредді глава великої телекомунікаційної компанії Figgers Wireless. Вартість фірми складає понад 62 мільйона доларів!

Крім того, чоловік заснував власний благодійний фонд The Figgers Foundation, названий на честь батьків. Адже, на думку бізнесмена, без них він був би ніким.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!