ЛЕНТА

Хор Верьовки не покарають за пісню про Гонтареву

Міністерство культури не має наміру застосовувати до хору Верьовки адміністративні покарання після пісні про підпал будинку екс-глави Нацбанку Валерії Гонтаревої. Про це повідомив глава Мінкульту Володимир Бородянський, передає Радіо Свобода.

“З мого боку – ні”, – сказав міністр.

“Я вважаю, що є речі, які знаходяться в культурній площині. І не завжди в культурній площині має бути покарання. Покарання в тому сенсі, як хтось вважає, що треба когось чогось позбавити, і так далі. Це ж була ціннісна річ, тобто що можна, а що не можна, що добре, а що погано”.

За словами міністра, потрібно виробити політику, яка стосується не тільки хору Верьовки, а взагалі управління державними коштами, державними витратами у сфері культури. Він зазначив, що якість і кількість культурного контенту повинні збільшуватися.

“Чи приведе це до зміни форм фінансування? Так. Я думаю, що ми поступово будемо переходити на формати проектного фінансування, як це зараз робить Український культурний фонд. Чи означає це, що це станеться відразу? Ні. Тому що ми хочемо зберегти те надбання, ту спадщину, які у нас є, але ми хочемо їх покращувати, і щоб це поліпшення було зашито всередину тієї системи, яку ми будемо будувати”.

Нагадаємо, під час концерту Вечірнього кварталу артист Степан Казанін назвав спалення будинку Гонтаревої “яскравою подією”, після чого на сцену виконувати пісню вийшли співачки з хору Верьовки і гуморист Євген Кошовий. Вони заспівали пісню Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала в день народження Валерії Гонтаревої.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!