Анастасія Слічна – дівчина голови Офісу Президента Андрія Богдана. Про їх пару відомо не так багато, лише те, що вони знайомі досить давно, а ось серйозні стосунки у них зав’язалися відносно недавно.

Кореспондентам вдалося взяти ексклюзивне інтерв’ю у обраниці другої людини в країні, в якому вона детально розповіла про себе, про те яким вона бачить ідеального чоловіка, чи піде вона в політику, і, звичайно, про те, чи ревнує вона свого чоловіка до президента Зеленського.

Дівчина Богдана поділилася подробицями особистого життя

– Анастасія, розкажіть про себе, чим ви займаєтеся, як зазвичай проводите вільний час?

– Я співвласниця бренду купальників і пляжного одягу La Mare, представленого в тому числі і в ЦУМі, а також керую інтернет майданчиком Jewellery Bazar, де зібрані біжутерні прикраси світових і українських брендів. Закінчила Київський економічний університет, факультет – міжнародна економіка. Після вузу я працювала в аудиторській компанії, а після неї в кінокомпанії, де я була креативним продюсером.

У мене великий дефіцит вільного часу – по-перше, зараз високий літній сезон, коли йдуть найактивніші продажі купальників, по-друге, у нас, з моїм другом і бізнес-партнером Іриною Пожарською багато нових ідей і створення нових колекцій розписано на рік вперед .

Крім роботи я багато часу приділяю саморозвитку, і не перестаю вчитися, відвідуючи курси та тренінги про бізнес-освіту та особистісному зростанню. У тому числі і кулінарні. Андрій дуже любить, коли я готую. Обідати і вечеряти нам вдається вдома рідко, а ось сніданки – це наша добра традиція.

Крім роботи, я щодня займаюся спортом: 2 рази на тиждень фітнес, 2 рази пілатес і один раз плавання.

Намагаюся знаходити час і для своїх друзів, завжди із задоволенням дізнаюся про те, що відбувається в їхньому житті.

У такому щільному графіку, у нас з Андрієм залишається лише один загальний вихідний – неділя, і його ми завжди присвячуємо нашій великій родині – це найщасливіший час.

– Ви дуже гарна дівчина, що для вас важливо в чоловікові? Якими якостями повинен володіти ваш обранець?

– Дякую вам за таку високу оцінку. У чоловіках ціную порядність, інтелект, чесність, відповідальність, рішучість, упевненість у собі, внутрішню силу, почуття гумору, повагу до жінки, доброту, авантюризм, але без фанатизму і, звичайно ж, любов до своєї сім’ї, дітей і до мене. Дуже важливо, які у чоловіка цінності.

– Андрій Богдан володіє всіма цими якостями?

– Андрій саме такий чоловік. Я пишаюся ним і впевнена, що те, що ми разом зараз – не випадково, надто багато у нас спільного, і я думаю, що це кармічний зв’язок.

– Робота вашого чоловіка, напевно, не дозволяє вам бачитися дуже часто. Коли вдається присвятити час один одному, як ви його проводите?

– Так, у нас дуже насичені графіки, особливо у Андрія, звичайно. На щастя, нам вдається залишатися на зв’язку 24/7, тому я абсолютно не відчуваю дискомфорту. Ми намагаємося знаходити час для спільних обідів, або влаштовуємо собі вечірні побачення. Нещодавно разом ходили на анімаційний фільм Король Лев, грали в пейнтбол, провели вікенд в Одесі. У нас багато спільних інтересів, ми поважаємо один одного, і разом радіємо нашим перемогам.

Вільний час вони проводять також, як і більшість пар в Україні

– Ваш обранець має дуже гарне почуття гумору, в побуті він теж любить пожартувати?

– Так, Андрій часто жартує, особливо весело спостерігати за нами з боку. На щастя, я теж володію непоганим почуттям гумору, і парирую йому вельми гідно. У наших відносинах мене також розчулює, коли ми домовляємося залишитися вдома, а потім Андрій міняє план, і я опиняюся в дуже складній для будь-якої жінки ситуації, зібратися за 3 хвилини.

– Як ви себе відчуваєте в ролі музи голови Офісу Президента. Чи відчуваєте на собі відповідальність? Як надихаєте свого чоловіка?

– Звичайно, відчуваю. Ця роль не з простих, але я ніколи легких шляхів у житті і не шукала. Мені приємно, що я мотивую і надихаю Андрія, мені здається, це одна з основних задач жінки. Я вірю в нього, пишаюся ним, і завжди і в усьому його підтримую! І «навіть якщо весь світ буде проти, я завжди буду за».

– Взагалі чи сильно змінилося ваше життя після вступу на посаду Андрієм Богданом? Може, з’явилося відразу багато друзів, про яких ви не знали?

– Життя змінилося, це правда. Коло моїх близьких людей достатньо вузьке, я важко допускаю в своє життя, і вкрай обережна з новими людьми. Всі мої друзі перевірені часом, і я на 100% в них впевнена.

Так, ви маєте рацію, що проявилися і ті, про кого я не знала, і ті, кого я не бачила більше 15 років, але я непогано розбираюся в людях і у мене хороша інтуїція, тому не так вже просто ввести мене в оману.

Анастасія та Андрій гарно разом виглядають

– Ваш чоловік за службовим обов’язком проводить дуже багато часу з Президентом. Ви його не ревнуєте?

– Дуже веселить це питання, ви не перші питаєте мене про це. Я не ревную, а навпаки, захоплююся Володимиром, його силою духу і характером. У них з Андрієм відмінний тандем молодих, прогресивних політиків, діючих в інтересах народу України, в тому числі і мене.

– Чи немає у вас бажання піти в політику? Це може допомогти частіше бачити Андрія.

– У мене було бажання піти в політику багато років тому, але на сьогоднішній день такого бажання немає. Я люблю свою роботу, добре знаю, як працює мій бізнес і він мені вкрай цікавий. У політиці непогано розбираюся, можу підтримати будь-яку розмову, але це більше як хобі і щирі переживання за долю України. А ось у тому, щоб скучити – є особлива насолода.

Дівчина голови Офісу Президента не збирається йти в політику

– Останнє запитання – розкажіть який-небудь секрет або рису характеру Андрія Богдана, про яку ніхто не знає.

– Андрій вдома зовсім не такий, як на роботі і мені дуже приємно спостерігати за тим, як такий сильний чоловік стає більш м’яким в колі своєї родини. Мало хто знає, що Андрій дуже чуттєва людина, і він завжди співпереживає навіть абсолютно незнайомим людям. Це дорогого коштує!