ЛЕНТА

Що було з тілом Майкла Джексона після смерті: моторошні деталі

Десять років тому, 25 червня, з життя пішов не просто співак, а ціла музична епоха – Майкл Джексон. На честь річниці його смерті слідчі й детективи розповіли про стан тіла поп-короля після смерті.

Як повідомляє The Sun, слідчі, які оглядали тіло Майкла Джексона відразу після смерті, виявили на голові співака серйозні рани.

“Найперше, на що я звернув увагу, це була його голова. Тому що завжди, коли він був на публіці, носив перуку. Дивлячись на його шкіру, верхня частина голови була в серйозних ранах”, – розповів один зі слідчих.

Оскільки король музики ще в далекому 1984 році отримав під час зйомок реклами Pepsi серйозні опіки голови, у нього з часом почало випадати волосся і йому довелося носити перуку, а також приймати потужні знеболюючі.

“Я не виправдовую те, що він вживав сильні ліки, але той біль, який він відчував, був нестерпним”, – зазначив один з детективів Скотт Сміт.

Поліцейські також зазначили, що Джексон в свої 50 років був відносно здоровою людиною і “не повинен був померти”. Крім цього, слідчі розповіли, що знайшли в його спальні такі дивні предмети, як дитячі ляльки, голки, дошку оголошень з фото маленьких дітей та інше. Нагадаємо, що раніше Джексона звинувачували в розбещенні неповнолітніх.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!