ЛЕНТА

Що робитиме Зеленський після закінчення президентської каденції: найближчий соратник зробив цікаву заяву

Команда президента України Володимира Зеленського після можливого відходу від влади знову займеться кіновиробництвом, але вже з прицілом на великі міжнародні нагороди.

Про це заявив перший помічник глави держави Сергій Шефір в інтерв’ю виданню LB.

“Квартал” – справа нашого життя, від якого ми тимчасово відійшли, щоб зробити щось важливе для країни. Те, чим ми займаємося зараз, не є улюбленою справою, хоча ми й підходимо до цього з усією відповідальністю … Ми хочемо робити велике кіно. Взагалі наша мрія – це “Оскар”, – заявив він.

Чиновник зазначив, що сам чинний президент у виробництві майбутніх картин міг би зайнятися продюсуванням, оскільки має величезний досвід в цій галузі. Щодо продовження акторської кар’єри Володимира Зеленського його перший помічник не висловив впевненості.

“Володимир Олександрович вже давно не просто актор, а продюсер з великої літери. Він сценарист, організатор, паровозик, що рухає вагончики. Бути йому чи не бути актором після президентства – питання, на яке мені самому цікаво почути відповідь. Але я впевнений, що він зможе залишитися продюсером і створювати велике хороше кіно”, – уточнив Шефір.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!