ЛЕНТА

Що шепоче Богдан на вухо Зеленському: на головне питання українців відповів сам “герой пліток”

Голова Офісу президента Андрій Богдан розповів, що саме шепотів на вухо Володимиру Зеленському на відомій фотографії з Дніпра. Відповідну заяву він зробив під час інтерв’ю BBC-Україна.

Богдан зазначив, що іноді поради та ідеї приходять у непередбачуваний час. І він шукає способи оперативно повідомити про це президенту.

“Це поради, це ідеї, які виникають. Якщо це зараз не сказати, а потім сказати, то буде втрачено час. Ця популярна фотографія з Дніпра, коли я щось шепочу на вухо президенту. Тоді виникла ідея: давайте озвучимо парі – чи ти до такого-то числа зробиш, або звільняйся. Якби я це сказав через годину в офісі, воно не було б так актуально. От зараз як раз це був той момент”, – розповів Богдан.

Зеленський вдруге приїхав в Дніпро та проінспектував міст, який встигли відкрити в строк. Однак президент не закінчив, а продовжив парі з мером міста Філатовим.

Глава держави попросив у мера документацію на проведений ремонт мосту, по якому у них був спір. Якість ремонту буде оцінювати комісія.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!