Ольга Харасахал, студентка Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця, розробила методику ранньої діагностики раку.

На міжнародному науковому конкурсі Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF) в США дівчина посіла 4 місце.

View this post on Instagram

Українська школярка розробила метод ранньої діагностики раку _________ Американці звали Ольгу до себе, але вона вирішила вчитися в Україні. . На престижному міжнародному науковому конкурсі Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF) в США проект Ольги Харасахал отримав четверте місце. Винаходом юної українки зацікавилися американські вчені, запропонувавши їй співпрацювати з одним з найпрестижніших закритих науково-дослідних центрів у світі. . На думку фахівців, технологія діагностики, представлена ​​Ольгою, в перспективі може бути прийнята як єдиний міжнародний стандарт діагностики меланоми. . ⠀ Революційний метод виявлення метастазів меланоми на ранній стадії і відповідний прилад для інноваційної діагностики, який винайшла випускниця хіміко-біологічного факультету Маріупольського технічного ліцею Ольга Харасахал, успішно використовується в Маріупольському міжрайонному онкологічному диспансері. . ⠀ Минулого тижня дівчина була зарахована на бюджетне відділення українського Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця. _____________

A post shared by Киев (@news_kiev) on