ЛЕНТА

«Як не ненавидіти?»: водій проігнорував важкопораненого воїна, який добігав до маршрутки

У Рівненській області водій проігнорував воїна, котрий, незважаючи на важке поранення, отримане на Сході, добігав до маршрутки.

«200 метрів до зупинки. Йде хлопець на милицях. У військовій формі. Ноги від коліна не видно. Поруч йде дружина. Під’їжджає маршрутка. Дружина біжить на зупинку. Воїн намагається бігти за нею. За два метри від жінки двері маршрутки зачиняються – і вона їде геть…..», – написала вона.

І додала: «Це було в Здовбиці. Маршрутка біла із синіми смугами їхала з мізоцького напрямку на Рівне. Знайдіть її, прошу вас. Знайдіть і поясніть, що так не можна».

«К**ва, коли до вас дійде, що коли ви починаєте принижувати свого солдата, то на вашу землю прийде інший солдат? Принизити якого ви вже не зможете. Навряд чи ви зможете до нього навіть кілька слів сказати. Бо мертві та ті, що сидять на підвалах з вибитими зубами, не дуже охочі до розмови.

Люди! Маршрутчик – скотина, але в тій маршрутці їхали ще люди! Чи люди ви???????» – розповіла жінка.

Та додала, що воїн приїхав з сусідньої області до свого капелана. Його поранив в ногу снайпер три місяці тому. Нога від коліна є, але з нею купа проблем. Вона зігнута в коліні і не розгинається.

«Як з цим жити? Як не ненавидіти??????» – запитала дописувачка.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!