ЕКСКЛЮЗИВ

“Я подам на вас до суду”: Анатолій Анатоліч розповів про скандал з МАУ

Український ведучий і шоумен має намір судитися з авіакомпанією

Відомий український ведучий і шоумен Анатолій Анатоліч подає до суду на МАУ. Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі. Після того, як знаменитість не зміг потрапити на літак української компанії в Молдові, ведучий “Зе Інтерв’юер” опублікував пост, в якому докладно розповів про те, що трапилося.

Так, за словами Анатолія, у нього на руках був квиток з Молдови в Україну, однак вилетіти до Києва він не зміг. “Сьогодні наприклад я з квитком на руках вже не зміг потрапити в літак, тому що мій квиток виявився не в пріоритеті перед групою пасажирів які летять з пересадкою”, – розповів шоумен.

Анатолій Анатоліч подає до суду на МАУ  / Фото: instagram/anatoliyanatolich

Він додав, що подібне трапляється вже не вперше. “Це третій випадок коли я з квитком цієї шарашкіної контори опиняюся в подібній ситуації. Перший раз, коли я летів у Дніпро кілька років назад, вести один важливий захід, мене все ж посадили в літак по дзвінку. У підсумку я летів на місці для стюардеси. Другий раз коли я потрапив у “перепродаж” мені пощастило, і дві людини не потрапили на рейс, і мені дивом дісталося місце в літаку. І ось третій раз не пощастило”, – поділився Анатолій Анатоліч.

Обурений ведучий повідомив про свій намір подавати до суду на МАУ. Він вважає, що в компанія, в якій працюють не професіонали, не має права існувати. “Щиро бажаю вам швидше закритися і не ганьбити ім’я моєї країни. І так, я подам на вас до суду. І навіть готовий витратити на це гроші і час”, – підсумував Анатоліч.

У компанії поки не відреагували на заяву зірки.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!