ЛЕНТА

Єлизавету II не впізнали туристи на вулиці: вона вирішила пожартувати

Глава британського престолу потрапила в курйозну ситуацію під час прогулянки

Біля шотландського замку Балморал з королевою Великої Британії Єлизаветою II стався кумедний курйоз: американські туристи не впізнали першу особу держави. Її величність не розгубилася і вирішила пожартувати над ними. Про це повідомляє таблоїд Daily Mail.

Під час прогулянки до королеви підійшли американські туристи і запитали, чи місцева вона і не чи не зустрічалась коли-небудь з королевою. Єлизавета відповіла ствердно на перше питання, додавши: “Я – ні. Не зустрічалася. А ось цей полісмен – так”, – відповіла Єлизавета, кивнувши в бік свого супроводжуючого. Чи зрозуміли в результаті відпочивальники, що перед ними глава британського престолу, видання не уточнює.

Єлизавета II часто жартує. Наприклад, під час візиту в Північну Ірландію вона висловилася про стан свого здоров’я. Тоді в замку Хіллсборо в Белфасті відбулася зустріч монаршої персони із заступником першого міністра Північної Ірландії Мартіном Макгіннесса. Політик, привітавшись з королевою, запитав про те, як вона поживає. “У всякому разі, я ще жива”, – відповіла вона.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!