ЛЕНТА

Імпічмент Трампу: Білий дім не бачить підстав для процедури

Звернення президента США Дональда Трампа до України розслідувати діяльність сина Джо Байдена, головного конкурента Трампа на прийдешніх виборах, не є підставою для імпічменту. Так вважають в Білому домі, повідомляє Голос Америки в понеділок, 4 листопада.

“Ніщо тут не може бути “серйозним злочином або проступком”, – заявила старша помічниця Трампа Келліенн Конуей, маючи на увазі підстави для імпічменту президенту, згадані в конституції США.

Як наголошується, водночас Конуей сказала, що їй невідомо, чи вимагав Трамп в обмін на розблокування військової допомоги Україні, щоб Київ розслідував діяльність Джо Байдена і його сина Хантера.

“Давайте будемо чесними, – сказала вона, – про що там (в телефонній розмові двох лідерів – ред.) не згадувалося, так це про затримку допомоги. Вони отримали цю допомогу”, – наголосила Конуей.

Старший помічник господаря Білого дому також зазначила, що у Трампа “велика довіра” до американського розвідувального співтовариства. Але відмовилася уточнити, чи вірить Трамп висновкам розвідки про те, що саме Москва, а не Київ втручалася у вибори в США в 2016 році, щоб допомогти йому перемогти Хілларі Клінтон.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!