ЛЕНТА

0це так yлoв: бyквaльнo кiлькa хвuлuн тoмy CБY взяла вciм вiдoмoгo aктuвicтa на зaхмaрнoмy хaбaрi

Сьогодні, 13 серпня, в ресторані «Гайки» в Житомирі затримано на хабарі відомий в місті активіст, голова ГО «Захист і справедливість» Олександр Громов.

За даними СБУ і поліції, Олександр вимагав 30 000 доларів США за «неперешкоджання» в роботі одного з підприємств шляхом створення навколо нього негативного іміджу і громадського резонансу

– повідомляє  FreshNews  з посиланням на прес-служби СБУ та Національної поліції Житомирської області. У вівторок, 13 серпня, в першій половині дня співробітниками Національної поліції і Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Прокуратури області в ресторані «Гайки» на Новому Бульварі затриманий керівник громадської організації «Захист та справедливість», член Громадської ради при ОДА Олександр Громов . Повідомляється, що Олександр Громов вимагав 30 000 доларів США за неперешкоджання роботі суб’єкта господарської діяльності шляхом створення навколо нього негативного іміджу і громадського резонансу.


Активіст, добре відомий в Житомирі, був затриманий в першій половині дня 13 серпня в престижному розважальному комплексі «Гайки» «на гарячому» – після передачі йому 5 000 доларів США / за даними СБУ – 5 500 доларів США /. Побачивши поліцейських, Олександр спробував приховати тільки що отримані гроші, однак всі його дії були відповідним чином зафіксовані,- повідомляють в Національній поліції.

Громов (4) .jpg

Раніше був задокументований факт перерахування на картковий рахунок «авансу», як гарантії за мовчання громадського активіста,- відзначили в СБУ.


«Активіст» організував механізм вимагання грошей, в тому числі у представників суб’єктів лісового господарства, за невжиття заходів «громадського впливу» для блокування їх діяльності,- розповіли журналістам  FreshNews  в СБУ.

Співробітники Національної поліції і Служби безпеки України встановили, що:

Пан Громов неодноразово звертався особисто і посилав sms – повідомлення керівнику одного з районних лісгоспів з вимогами сплати коштів / одноразово – 30 000 доларів США і щомісяця – по 5 000 доларів США / за неперешкоджання в його діяльності.

У разі відмови «громадський активіст» обіцяв:

  • оприлюднити в інтернеті і соціальних мережах нібито компрометуючу директора інформацію;
  • маючи доступ до суспільних ресурсів, створити йому негативний імідж, що в підсумку могло призвести його до звільнення – тим більше, напередодні візиту Володимира Зеленського і співробітників Офісу Президента в Олевський район області.

Наразі слідчо-розшукові заходи тривають і вирішується питання про затримання чоловіка в порядку статті 208 / Затримання уповноваженою посадовою особою / Кримінального процесуального кодексу України. Відкрито кримінальне провадження за за частиною 4 статті 189 / Вимагання / УК України.

Нагадаємо, в п’ятницю, 09 серпня, на вимаганні 1 000 доларів США за підробку рішення результатів конкурсу та підписання договору на оренду комунального майна затриманий глава Коростенської районної ради Василь Іванович Клименко .

У понеділок, 12 серпня, під час представлення нового голови Житомирської обласної адміністрації Віталія Бунечкапрезидентом Володимиром Зеленським був ініційований аудит діяльності всіх лісових господарств Житомирській області.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!