ЛЕНТА

“5 років Порошенка стали Голгофою”: українцям показали руїну після життя “по-новому”

Політтехнолог Михайло Подоляк поділився думками про “еру Порошенка”, яка залишилася для українців у минулому після перемоги на виборах Володимира Зеленського.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Відповідною публікацією він поділився на своїй сторінці у Facebook, яку назвав “Руїна Порошенка”.

“Ми самі викопали собі яму, яку називаємо пагорбом чемпіонів! А дехто категорично відмовляється визнавати, що цей ось чемпіонський пагорб Порошенко насправді виявився просто Голгофою для усіх нас”, – пише Подоляк.

Пора позбавлятися від ілюзій, вважає експерт і показує сутність життя “по-новому” простими прикладами.

“Візьмемо, приміром, цинічну формулу-тріаду Порошенко “Армія, мова, віра”. Єдина церква. Відключайте, нарешті, софіти життєрадісних придурків і починайте озиратися, щоб побачити, що наробила жадібність і дурість Петра Олексійовича… Як такого народження церкви не відбулося. Переходів практично немає. Варфоломій (молодець в будь-якому випадку) демонстративно принизив РПЦ і тихо пішов у тінь… Світове православ’я так і залишилося в стороні. Саме в ці дні ця відстороненість занадто красномовно проявилася в відсутнім статус ПЦУ в єрусалимському Храмі Гробу Господнього. І значить… Значить, Філарету знову доведеться битися за… Київський патріархат. І тягнуть на собі все недороблене ПЦУ. Знову… Майже поодинці. Тому що він – брила… А зграя циніків Порошенко тихенько розповзається геть…”

Петро Порошенко

Наступний пункт “тріади” Порошенка – Армія, яка у якій майже 50% проголосували за Зеленського.

“Майже всі бойові частини – проти Порошенка. Виражений і публічно висловлений протест проти ресторанно-боязливого і “паркетного” генералітету. А ще – це конкретна відповідь за зруйновану систему забезпечення, клоаку під назвою Укроборонпром і цілу мережу мародерів з ближнього кола. Злодіїв під об’єднувальною прізвищем “Гладковський”.

Олег Гладковський

Олег Гладковський

“Порошенко все робив, тільки виходячи з ситуативних особистих потреб. Тільки для себе. А за спиною у нас все ще кричить тисячами чорних ротів його “бот-армія”. Час прозріти”, – резюмував Подоляк.

Українці погодилися із думкою політолога та задалися непростим питанням, як тепер витягнути країну з руїни.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!