ЛЕНТА

“8 перших побачень” Олени Зеленської: чим займалася дружина президента задовго до звання першої леді

Перша леді України Олена Зеленська ніколи не прагнула до публічності і зважилася завести аккаунт в Instagram лише після інавгурації Володимира Зеленського. Однак і зараз вона намагається тримаються в тіні і не дає інтерв’ю.

Олена Зеленська є наймолодшою першої леді за історію незалежної України. Їй всього 41 рік.

Олена і Володимир почали зустрічатися після першого курсу університету і з тих пір вони нерозлучні. Однак Олена зізнається, що 8 років чекала офіційної пропозиції руки і серця, а до цього вони жили в цивільному шлюбі.

При цьому в офіційному шлюбі вони перебувають вже 16 років і за цей час у них народилося двоє дітей – син і дочка. Володимир зізнається, що вони разом пережили чимало разом та з півслова розуміють один одного.

Олена зізнається, що тоді ще в майбутньому чоловіка її залучили інтелігентність, порядність і дотепність. При цьому своїм головним проектом перша леді називає сім’ю, хоча у неї є вища освіта архітектора, але по професії вона не працювала жодного дня.

При цьому в молодості вона допомагала розвивати проект і навіть писала сценарії для студії “Квартал 95”. Вона і зараз часто знаходиться поруч з чоловіком на офіційних заходах і є його підтримкою і опорою.

Олені вдалося впоратися з важкою ситуацією, коли Володимиру почали приписувати роман з актрисою Оксаною Акіньшиною після зйомок у фільмі “8 перших побачень”. Вона стоїчно не реагувала на галас в ЗМІ і не давала інтерв’ю та коментарів.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!