Ада Роговцева зустрічалася з Путіним: як це було

Гостя Одеського Міжнародного кінофестивалю Ада Роговцева під час зустрічі з представниками ЗМІ розповіла про захід, в якому вона і Путін змушені були сидіти разом. Про це повідомляє Politeka.

«Я давно сказала Путіну все, що хотіла. Колись давним-давно, при Кучмі, вони приїхали в Україну з якимось візитом, і Путін каже, мовляв, тут є така-то артистка і я буду сидіти поруч з нею на обіді … Я читала йому Цвєтаєву, яка говорила: «Якщо душа народилася крилатою, що їй хороми і що їй хати, що Чингісхан їй і що орда? Два на світі у мене ворога, два близнюки нерозривно злитих — голод голодних і …» — дивлячись на Путіна і на всіх інших — «і ситість ситих». Бо обід був дуже хороший. На що він прочитав Шевченка. Коли почалася ця велика біда, я відразу ж звернулася до нього і нагадала йому і Цвєтаєву, і Шевченка», — розповіла актриса.

Ада Роговцева зустрічалася з Путіним: як це було

У відповідь на одне з журналістських запитань Роговцева порівняла Путіна з Адольфом Гітлером, додавши, що обох не можна проаналізувати: «Як проаналізуєш людину, яка вирішила, що він вище Бога, вона може вбивати, управляти? Що це за люди? Виродки».

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Ада Роговцева зустрічалася з Путіним: як це було
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook