ЛЕНТА

“Ахіллесова п’ята” Кремля: Порошенко назвав слабке місце Росії

Голова держави доручив підготувати пакет обмежувальних заходів стосовно Москви.

Президент Петро Порошенко вважає війну проти України “ахіллесовою п’ятою” Росії і тільки поразка окупантів на українській землі врятує і решту Європи від агресії. Про це він заявив в рамках 11-го Київського безпекового форуму.

Порошенко підкреслив, що слабким місцем Кремля є агресія проти України і зірвати плани Путіна в світі можна, якщо зупинити його в Україні.

“Але, незважаючи на спроби Росії втручання у вибори по всьому світу, приклади Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Франції, Нідерландів і багатьох інших європейських країн, де перемогли європейські або світові цінності, продемонстрували, що російський вплив має свої межі. Це також показало, що кремлівські мережі впливу – це, по суті, картковий будиночок, який швидко розвалиться, якщо зустрінеться зі скоординованою і потужною відповіддю. “Ахіллесовою п’ятою” Росії є саме її агресія проти України, і шлях до перемоги в цій війні проти московського агресора проходить через нашу перемогу в Україні”.

 

За його словами, для перемоги потрібна, в першу чергу, єдність і солідарність. Президент сказав, що дав доручення відповідним органам запровадити санкції проти Росії.

“Непорушний і об’єднаний трансатлантичний фронт санкцій і я вітаю рішучий і потужний крок США проти кремлівської верхівки та її оточення … Щоб змінити поведінку Росії ми повинні забезпечити максимальний ефект від санкцій і я підкреслюю, що це можливо тільки тоді, коли ЄС візьме приклад із США і весь світ синхронізує з ними свої санкції особливо у фінансовій сфері. Що стосується України, я вже звернувся до відповідних відомств до уряду для того, щоб були внесені позиції, а РНБО підготував відповідний пакет обмежувальних заходів”.

Як повідомлялося, Порошенко, говорячи про ситуацію навколо Сирії, заявив, що Росія знущається над міжнародним правом. Голова держави вважає, що світ перебуває в розпалі нової “холодної війни” і сподівається, що вдасться уникнути серйозних наслідків конфлікту США і РФ.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!