ЛЕНТА

Amazon націлився на купівлю великої мережі кінотеатрів

Бізнес Джеффа Безоса вже включив в себе музичний сервіс, кіностудію і телевізійну студію

Онлайн-рітейлер Amazon, що належить найбагатшій людині в історії Джеффу Безосу, розглядає можливість придбати мережу кінотеатрів Landmark. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.

Відзначається, що компанія веде боротьбу з іншими потенційними покупцями бізнесу американських підприємців Марка Кьюбана і Тода Вегнера. Власники мереж зараз ведуть консультації з інвестиційним банком Stephens про можливу операцію, відзначають джерела.

Поки що ніяких остаточних рішень щодо угоди не було прийнято, а переговори можуть закінчитися нічим, попереджає агентство

Купівля кінотеатрів могла розширити бізнес Amazon, який складається вже з музичного сервісу, кіностудії та телевізійної студії. Amazon став найдорожчим брендом 2017 року.

Мережа кінотеатрів Landmark Theatres, заснована в 1974 році, налічує понад 50 кінотеатрів, розташованих в Нью-Йорку, Філадельфії, Чикаго, Лос-Анджелесі і Сан-Франциско. Компанія орієнтована на показі незалежного зарубіжного кіно. Всього їй належать близько 250 екранів на 27 ринках.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!