Android стане платним

Компанія вирішила вилучати плату за програми та ігри

Рішення влади Євросоюзу оштрафувати Google за порушення антимонопольного законодавства та заборонити “прив’язувати” пошук і Chrome і Android змусили компанію змінити умови ліцензування свого ПЗ. Варто відзначити, що компанію хочуть оштрафувати на 5 мільярдів доларів, що сильно вдарить по фінансовому стану компанії. Крім цього, заборона компанії змінювати принцип роботи Android по відношенню до інших компаній сильно ускладнювала роботу виробників смартфонів на базі “зеленого робота”.

Android стане платним

Тепер за використання Google Play і інших додатків Google компаніям доведеться платити ліцензійні відрахування. Це неприємний сюрприз для власників смартфонів Android, адже вони звикли, що Google Play є абсолютно безкоштовним, і лише деякі програми вимагають грошових виплат при установці.

Про це йдеться в офіційному блозі Google. Позиція компанії наступна: Android як такої продовжує поширюватися на умовах opensource, безкоштовно. Однак, такі сервіси, як Gmail і Google Play стануть платними для виробників мобільних смартфонів.

Крім того, виробникам, які бажають встановлювати пакет додатків Google на свої пристрої, дозволять також при бажанні продавати в ЄЕЗ пристрою на модифікованих довільним чином варіантах Android.

Android стане платним

Про вартість нових варіантів ліцензій поки нічого не повідомляється. Однак, є і хороша новина. Величезна частина непотрібних програм більше не з’являться на смартфонах сторонніх виробників.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Android стане платним
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook