ЛЕНТА

Безвіз до океану: куди тепер зможуть поїхати погрітися українці

Україна готується підписати домовленість про безвізовий режим з південноамериканською країною

Йдеться мова про Уругвай. Про це стало відомо за результатами візиту в цю країну посла України в Аргентині та Уругваї (за сумісництвом) Юрія Дюдіна спільно з директором Департаменту консульської служби МЗС України Сергієм Погорельцевим.

Основною метою візиту було надання сприяння прискоренню укладення двосторонньої Угоди про взаємне скасування візових вимог для поїздок громадян двох країн.

Під час зустрічей сторони заявили про відсутність будь-яких перешкод на шляху укладення безвізової угоди і домовилися прийняти заходи для завершення всіх процедур, необхідних для підписання документа.

 

Нагадаємо, напередодні була досягнута домовленість з відомим арабською державою на березі Перської затоки.

Україну включили в перелік держав, громадянам яких візи оформляються в міжнародному аеропорту або в електронному вигляді Кувейт – країна, яка славиться своїми хмарочосами.

Як повідомляла Politeka, адміністрація США вирішила посилити контроль за в’їздом іноземних громадян в Сполучені Штати, і хоче ввести додаткове обов’язкова вимога для всіх аплікантів на візу. Якщо зміни вступлять в силу, необхідно буде вказувати контакти в соцмережах.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!