ЛЕНТА

Біткоіни ростуть – справи ідуть: названо найбагатшого політика України

Найбагатшим власником біткоінів в Україні став звичайний депутат Одеської міської ради

Дмитро Палпатін обійшов свого тезку, друга і партнера, нардепа Дмитра Голубова, і став найбагатшим декларантом України.

Палпатін подав електронну декларацію за 2017 рік, в якій повідомив, що володіє 3,5 млрд гривень в біткоінах. Для порівняння, Голубов задекларував в криптовалюті статки в розмірі 2 млрд гривень.

У 2017 році Палпатін заробив всього 42,6 тис. гривень, а також отримав 116 тис. матеріальної допомоги та 300 тис. гривень позики.

Також Палпатін вказав в декларації автомобілі Hundai Grandeur 2013 року і Toyota Land Cruiser 1999 року, при цьому у нього немає власного житла.

Одеському депутату належать компанії «Палпатін фінанс груп» і «АМБ« Палпатін».

У міській раді Палпатін представляє фракцію мера Одеси Геннадія Труханова «Довіряй справах», а партнер Палпатіна Дмитро Голубов в суді поручився за Труханова, якому НАБУ оголосила підозру в корупції.

Цікаво, що в 2014 році Палпатін носив ім’я Імператор Вікторович. Його також знають як Дарта Сідіуса, темного лорда ситхів, який є героєм всесвіту «Зоряних воєн». Під ім’ям Імператор Вікторович Палпатін намагався пройти до Верховної Ради в 2014 році.

Хоча в парламент Палпатін не пройшов, в жовтні 2015 роки він став депутатом Одеської міськради.

 

Дмитро Палпатін

Чиновники й народні депутати подали декларації за 2017 рік, завдяки чому звичайні українці змогли дізнатися, як змінилися їх статки.

Декларації політиків і чиновників здивували багатьма речами – виграшами в лотерею, колекціями книг і картин, а також любов’ю до біткойнів.

Найбільше в 2017 році пощастило радикалу Олегу Ляшку, який задекларував 571 тис. грн виграшу в лотерею і купив будинок площею 357 кв. м в селі Козин, поруч з президентом. Також головний радикал уклав вигідну угоду: продав нерухомість на 15,9 млн грн. Всього Ляшко в минулому році заробив 20,6 млн грн.

Найбагатшим нардепом виявився представник БПП Дмитро Голубов. Тільки в біткойнах він задекларував 2 млрд грн. Трохи відстав від Голубова за кількістю криптовалютних активів його земляк – глава Одеської облради Анатолій Урбанський, якому належать біткойни на 1,96 млрд грн.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!