Бізнесмен звинуватив програму «Наші гроші з Денисом Бігусом» у обшуках – редакція спростовує

Редакція програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» заявляє, що бізнесмен Віталій Кропачов звинуватив журналістів проекту в обшуках, які Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) провело в його офісах та будинку.

Звинувачення і обіцянка судитись містяться у заяві від імені компанії Віталія Кропачова «Укрдонінвест», яку опублікували низка видань, повідомляє сайт bihus.info.

«Представники спецслужби, порушуючи законодавство і розкриваючи таємницю слідства, злили журналісту інформацію про IP-адресу компанії «Тріалтрейд», що брала участь в тендері системи ProZorro. Через те, що дана IP-адреса пов’язана з бізнес-центром за столичною адресою вул. Богдана Хмельницького, 26, журналісти програми «Наші гроші» заявили, що нинішній власник бізнес-центру Віталій Кропачов пов’язаний і є власником даної компанії. В результаті, грунтуючись на даних, озвучених журналістами, у всьому бізнес-центрі і за домашніми адресами Кропачова були проведені обшуки детективами НАБУ», — повідомили в «Укрдонінвесті».

Компанія переконана, що журналісти поширили недостовірну інформацію щодо компанії «Тріалтрейд» і її зв’язок із бізнесменом і вимагають спростування.

Натомість автор і ведучий програми Денис Бігус зазначив: «Фальстарт, Віталій Валерійович».

Редакція повідомляє, що програма «Наші гроші», яка вийшла в ефір 15 січня на 24-му каналі,  не містила жодної згадки про компанію «Тріалтрейд» і про її зв’язок із офісом Віталія Кропачова.

Програма була присвячена іншій оборудці, а саме вугільним пластам кількох держшахт. У 2012 році ці пласти отримало оточення Віктора Януковича, стверджує редакція прогоами. Після Революції замість повернення у держвласність вони начебто потрапили до компаній, які шахтарі пов’язують із Віталієм Кропачовим.

«У зв’язку з цим колектив програми з нетерпінням очікує, коли отримає будь-яку офіційну інформацію щодо позову (станом на момент публікації вона відсутня, існує лише публікація у ЗМІ)», — заявляє редакція.

За твердженням журналістів, після виходу сюжету слідчі дійсно обшукали офіс Кропачова, але в рамках іншої кримінальної справи: НАБУ підозрює посадовців ДП «Селидовевугілля» у зловживаннях у закупівлях в компаній, які пов’язує із Кропачовим.

«З одного боку завжди приємно чути, що наше розслідування активізувало увагу НАБУ до когось з наших героїв. Особливо коли він сам про це говорить. Однак у даному випадку складається враження, що пан Кропачов просто намагається дискредитувати дії НАБУ, приписавши їм якісь витоки інформації, хоча у нас взагалі була інша тема», —  повідомив ведучий програми Денис Бігус.

«Водночас хочу висловити подяку пану Кропачову, надана ним у цій заяві та кількох інтерв’ю змістовна інформація (в тому числі і стосовно IP-адрес) нас надзвичайно зацікавила. Ми дослідили цю тему і вже в найближчому ефірі компанія “Тріалтрейд” дійсно з’явиться», — підсумував Бігус.

Користуючись нагодою, програма звертається до Національного антикорупційного бюро з проханням дати відповідь на інформаційний запит редакції: «“Зливи”, угу… Хоч відповідь на офіційний запит дайте, га?».

Нагадаємо, після серії сюжетів програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» Спеціалізована антикорупційна прокуратура розпочала розслідування за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Міністерства юстиції України.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Бізнесмен звинуватив програму «Наші гроші з Денисом Бігусом» у обшуках – редакція спростовує
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook