Брехня у росіян в крові, вчора про ракети, сьогодні про Скрипаля

Дивно бачити, коли російські керівники заявляють речі, приречені на негайне викриття і висміювання. Пару днів назад Путін сказав, що буде збивати американські ракети, які полетять на Сирію. Трамп його висміяв, а, коли ракети полетіли, то першу добу російські генерали вправлялися в грі «хто більше?», Описуючи кількість збитих ракет, поки Пентагон не поставив в ній крапку: «жодної». Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише український блогер Карл Волох.

Він зазначає, що, напевно, вже безліч людей намагалося знайти пояснення, як можна так грубо і невміло брехати, ясно усвідомлюючи, що брехня буде негайно викрита? Глава російського МЗС Сергій Лавров учора заявив, посилаючись на швейцарську лабораторію, що Скрипаль отруїли не «Новачком», а речовиною, яке виробляється на Заході. Швейцарці негайно виступили із спростуванням, однозначно вказавши на «Новачок».

За словами блогера, тобто, цілий міністр закордонних справ однозначно збрехав, стовідсотково знаючи, що через лічену кількість годин його при всьому чесному народі будуть висміювати, але це його не стримало від брехні.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Брехня у росіян в крові, вчора про ракети, сьогодні про Скрипаля
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook