Будьте пильні: В США вкрали карту Monobank і зняли всі гроші

У Сан-Франциско у користувача Monobank вкрали карту і розплатилися в супермаркеті, не дивлячись на ліміт для покупок без пароля.

Про це повідомляє MC Today.

На карті стояв ліміт для покупки без пароля до 2 тисяч гривень, але він не спрацював, і зловмисники зробили покупку на 267 доларів (близько 7 тисяч гривень).

Пропажу карти користувач помітив не одразу, а лише після push-повідомлення про транзакцію. Після цього Філ Мішанін відразу ж заблокував карту і звернувся до співробітників Monobank, які порадили звернутися в Кіберполіцію.

Через деякий час повідомили, що справою займуться правоохоронні органи України, і якщо вони знайдуть злодія, то гроші повернуться на рахунок постраждалого клієнта.

Ще в компанії не змогли з’ясувати, в якому магазині сталася покупка. Співробітники банку повідомили, що магазини Сан-Франциско не передають такої інформації. Але Філ самостійно подивився виписку в додатку Monobank і знайшов цей супермаркет.

Обурившись ситуацією, хлопець написав про неї в Facebook. У коментарях йому відповів засновник Monobank Дмитро Дубілет.

Він вибачився за поведінку своїх співробітників, а розмови про кіберполіції назвав «повною маячнею». Також Дубілет пообіцяв повернути гроші клієнту і пояснив, чому не спрацював запит пін-коду.

«У США є чудові пос-термінали, які не запитують пін-код з карт. Вони працюють через підпис чеків, які б налаштування на карті ні стояли», — написав керівник Monobank.

Зараз клієнт і банк співпрацюють щоб вирішити проблему. Головна вимога Мішаніна — повернути гроші. Ще він наполягає на підвищенні безпеки користувачів Monobank.

Нагадаємо, команда Fintech Band планує запустити банк, схожий на monobank, в Великобританії і потім в Європі.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Будьте пильні: В США вкрали карту Monobank і зняли всі гроші
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook