ЛЕНТА

Будьте пильними: Facebook читає ваші особисті повідомлення

Компанія Facebook сканує приватні повідомлення користувачів додатку Messenger. Так, компанія перевіряє повідомлення щодо наявності образливого контенту, використовуючи ті ж інструменти, що і в публічних постах.

Про це повідомляє Bloomberg.

“Коли ви надсилаєте фото у програмі Messenger, наші автоматичні системи сканують його за допомогою технології відповідності фотографій для виявлення зображень знущання над дітьми”, – сказала прес-секретар Facebook Messenger.

Окрім того, Facebook Messenger сканує на наявність вірусів посилання, які пересилають користувачі.

“Facebook розробив ці інструменти для того, щоб ми могли швидко зупиняти образливу поведінку на платформі”, – додала представниця компанії.

При цьому наголошується, що Facebook сканує і тексти повідомлень. Так, за словами представниці компанії, весь контент повинен відповідати “стандартам спільноти”.

Водночас у Facebook запевнили, що не використовують інформацію з листувань для реклами.

Варто наголосити, що для того, щоб запобігти перегляду особистої інформації, користувачі Facebook мають увімкнути у налаштуваннях зашифрований варіант переписки. Ця функція шифрує два кінці комунікації своїх користувачів. Схожа модель шифрування існує в іншому чат-додатку Facebook – WhatsApp.

Гендиректор Facebook Марк Цукерберг повідомив, що усі 2,2 мільярда користувачів соціальної мережі можуть припустити, що їхні публічні дані можуть бути під загрозою стороннього вторгення. Розробник Facebook пояснив, що джерелом такої уразливості є функція пошуку в соцмережі, яка дозволяє будь-кому шукати користувачів за допомогою електронної адреси або номерів телефонів. Змінити це можна у відповідній опції в розділі безпеки.

“Я б припустив, що налаштувати цей параметр можуть ті, хто має певний доступ до вашої публічної інформації”, – розповів Цукерберг, повідомляє The Next Web.

 

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!