ЛЕНТА

Час дивовижних історій: промова Порошенка розійшлася з українськими реаліями

Президент звітував про часткове погашення зовнішнього боргу країни, зростання економіки та ВВП

Робоча поїздка президента Петра Порошенка на державне підприємство у Миколаєві залишила по собі чимало питань. Якщо не брати до уваги інцидент із журналістом, якому охорона не дала поставити жодного питання і грубо його відтіснила, то викликають суперечності й деякі заяви, котрі стосуються кожного з нас.

Порошенко у Миколаєві: недосказане про Україну

На своїй сторінці у Facebook на це звернув увагу юрист, блогер Михайло Шнайдер. Він нагадав, що президент звітував про часткове погашення зовнішнього боргу країни, зростання економіки та ВВП. Але фактично рівень цін в Україні, становище з освітою та добробут населення, згідно статистики, навпаки не такі райдужні:

Робоча поїздка Порошенка до Миколаєва 

“Вчора під час візиту в Миколаївську Область, Петро Порошенко заявив, що все важке для нас вже позаду. В Україні скорочується інфляція і збільшуються золотовалютні резерви. “Найважче вже позаду. У нас зростає економіка, у нас скорочується інфляція, ми скорочуємо співвідношення боргу до ВВП, ми збільшуємо золотовалютні резерви. Ми робимо все можливе для того, щоб країна з упевненістю дивилася в майбутнє” , – цитує Шнайдер слова Порошенка.

Робоча поїздка Порошенка до Миколаєва 

Втім, юрист ставить під сумнів такі позитивні відгуки, згадуючи про пенсіонерів (кількамісячна затримка виплат, тотальний дефіцит Пенсійного фонду), порівнюючи Україну зі Швейцарією, де весь уклад життя зовсім інший.

Робоча поїздка Порошенка до Миколаєва 

“Ну а якщо серйозно, то все це просто не вкладається в голові. Адже кожен з нас прекрасно розуміє, що відбувається в нашій державі. Кожен з нас по товщині власного гаманця відчуває “зростання економіки”. Український народ вже зовсім не такий наївний і довірливий яким був раніше. І в казки ми давно не віримо …”, – підсумував юрист.

Дивіться: Порошенко і журналіст, інцидент у Миколаєві

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!