ЛЕНТА

“Чи буде на нього впливати РФ?!”: Новий командувач об’єднаних сил в Донбасі має брата в Криму

За інформацією журналіста, рідний брат Сергія Наєва робить цінні подарунки новому командувачу об’єднаних сил в Донбасі, передає Корупція.Інфо

Про це стало відомо з повідомлення видання “Коментарі”

У п’ятницю, 16 березня президент Петро Порошенко призначив генерал-лейтенанта Сергія Наєва командувачем об’єднаних сил в Донбасі. Журналісти оперативно з’ясували, що у нового командувача є рідний брат, який живе в Криму і робить цінні подарунки Сергію.

Як розповів на своїй сторінці в Facebook журналіст «Радіо Свобода» Левко Стек, в декларації Сергія Наєва привертають увагу два цінних подарунка в 2016 і 2017 році. Йдеться про гроші – 135 000 і 139 000 гривень. Ім’я людина, яка зробила ці подарунки – Максим Іванович Наєв.

«Швидше за все – це його рідний брат. І ось, якщо прогуглити ім’я Максима Івановича, то можна побачити, що така людина, принаймні до недавнього часу, жила в окупованому Криму. І не просто жила, а ще й працювала на держслужбі в окупаційній адміністрації. Зокрема, у відділенні так званого «Пенсійного фонду РФ в республіці Крим. Тепер в Фейсбук та сама людина представляється працівником «Пошти Криму», – пише журналіст.

Він зазначає, що на фотографіях Сергій і Максим Наєві справді схожі, до того ж – обидва вказують, що народилися у Львові.

«А тепер скажіть, на вашу думку, той факт, що людина, яка дарує значні суми грошей новому командувачу об’єднаних сил в Донбасі і в той же час працює на РФ в окупованому Криму, може бути фактором, який буде впливати на генерала Сергія Наєва? Чи буде він абсолютно незалежним, приймаючи рішення у війні з Росією, якщо на підконтрольній їй території живе і працює близька йому людина? І чи зможе РФ тиснути на українського генерала через його родича?», – задається питаннями журналіст.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!