Чи відбудеться 15.05 матч-реванш за землю кіностудії Довженка?

На початку 2018 року, у січні місяці, до журналістів, звернулось керівництво НАЦІОНАЛЬНОЇ КІНОСТУДІЇ імені ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА з проханням провести журналістське розслідування відносно скандального рішенні земельної Комісії Київської міської ради по виділенню земельної ділянки компанії, яка заснована “РОСНЕФТЬЮ”.

З результати розслідування, можна ознайомитись на порталі ІА “Журналісти проти корупції” в статті, КОМПАНІЯ ЗАСНОВАНА “РОСНЕФТЬЮ” ЧЕРЕЗ ДЕПУТАТІВ КИЇВРАДИ, ХОЧЕ ВІДІБРАТИ ЗЕМЛЮ У КІНОСТУДІЇ ім.ДОВЖЕНКО? та на сайті Кіностудії.

Дякуючи небайдужості коллег журналістів, було піднято інформаційну хвилю та вдалося зупинити корупційні оборудки.

22 січня 2018 року Рішення Комісії було відхилено.

dovzhenko-1024x657 "РУСЬКІ НЕ ЗДАЮТЬСЯ? МОЖЕМ ПОВТОРИТЬ?" чи відбудеться 15.05 МАТЧ - РЕВАНШ ЗА ЗЕМЛЮ КІНОСТУДІЇ ДОВЖЕНКА?

klychko-1 "РУСЬКІ НЕ ЗДАЮТЬСЯ? МОЖЕМ ПОВТОРИТЬ?" чи відбудеться 15.05 МАТЧ - РЕВАНШ ЗА ЗЕМЛЮ КІНОСТУДІЇ ДОВЖЕНКА?

Виступив мер Кличко:

«Національна кіностудія імені Довженка – важлива структура в українському кіно – і видеопроізводстві, історичний об’єкт українського кіномистецтва, – зазначив Кличко. – Кіностудія є цілісним майновим комплексом, який знаходиться у віданні Міністерства культури. І я, переконаний, ні про яке відчуження частини його землі або майна окремими приватними структурами не може йти мова. Київрада такого рішення не прийме », – підкреслив мер столиці.

Здавалось все! Правда торжествує! Але тут наші інформатори приносять новину. На 15 травня призначено засідання Комісії, на якій ПОВТОРНО будуть розглядати можливість виділення землі ТОВ “ТРАНСБУД” – дочірній компанії “РОСНЕФТИ”.

По даним нашого інформатора, деякі депутати Київради, дуже зацікавлені у позитвному рішенні Комісії. Думають все заспокоїлось, забулось і хочуть по тихому “порішати”? Знову надіємось на представників “четвертої влади”.

Коллеги не допустимо, просимо – підтримайте! Поширте цю інформацію.

dovzhenko1 "РУСЬКІ НЕ ЗДАЮТЬСЯ? МОЖЕМ ПОВТОРИТЬ?" чи відбудеться 15.05 МАТЧ - РЕВАНШ ЗА ЗЕМЛЮ КІНОСТУДІЇ ДОВЖЕНКА?dovzhenko2 "РУСЬКІ НЕ ЗДАЮТЬСЯ? МОЖЕМ ПОВТОРИТЬ?" чи відбудеться 15.05 МАТЧ - РЕВАНШ ЗА ЗЕМЛЮ КІНОСТУДІЇ ДОВЖЕНКА?dovzhenko3 "РУСЬКІ НЕ ЗДАЮТЬСЯ? МОЖЕМ ПОВТОРИТЬ?" чи відбудеться 15.05 МАТЧ - РЕВАНШ ЗА ЗЕМЛЮ КІНОСТУДІЇ ДОВЖЕНКА?

До голови комісії пана Міщенко, офіційно звернувся генеральний директор Національної кіностудії імені О.Довженка Янчук О.С.

dov1 "РУСЬКІ НЕ ЗДАЮТЬСЯ? МОЖЕМ ПОВТОРИТЬ?" чи відбудеться 15.05 МАТЧ - РЕВАНШ ЗА ЗЕМЛЮ КІНОСТУДІЇ ДОВЖЕНКА?

dov2 "РУСЬКІ НЕ ЗДАЮТЬСЯ? МОЖЕМ ПОВТОРИТЬ?" чи відбудеться 15.05 МАТЧ - РЕВАНШ ЗА ЗЕМЛЮ КІНОСТУДІЇ ДОВЖЕНКА?

На завершення я візьму цитату із моєї попередньої статті :

– “Далі, як кажуть – No coment. Хто переможе? Компанія країни окупанта “РОСНЕФТЬ” чи Державна Кінокомпанія імені видатного Українця? Що українським депутатам та меру Кличко ближче? Росія чи Україна? Про це ми дізнаємось досить швидко.

Р.S. Звертаюсь осибисто до народного депутата Мосійчука І.В. Пане Ігоре, проконтролюйте будь – ласка виконання Вашого депутатського зверненя.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Чи відбудеться 15.05 матч-реванш за землю кіностудії Довженка?
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook