ЛЕНТА

Чого найбільше бояться олігархи Путіна

У президента РФ Володимира Путіна є дієвий метод тримати олігархів “в тонусі”, щоб ті не збунтувалися через санкції.

“Проблема в тому, що олігархи така досить полохлива субстанція, власне, та найперша справа Бориса Ходорковського, вона мала своєю основною метою залякати олігархат, і в цьому сенсі вона була дуже ефективною”, – сказала в коментарі “Обозревателю” російська опозиціонерка Ольга Курносова.

Крім давньої справи Ходорковського, опозиціонерка вказала на арешт братів Магомедових, який стався в перших числах квітня.

“Багато хто говорить, що такого рівня людей не заарештовували з часів Ходорковського. Тому тут весь час йдуть спеціальні заходи, щоб тримати олігархів “в тонусі”, – розповіла вона.

Зазвичай, як каже Курносова, олігархи до останнього вважають, що зможуть вирішити свої проблеми корупційним способом.

“І рівно в той момент, коли вони повністю програють, отримують або порушену кримінальну справу і їх садять, або вони встигають емігрувати, але залишаються без грошей. Ось розуміють, що щось треба робити ось саме в той момент, коли їх вже залишили без грошей”, – говорить опозиціонерка.

Разом з тим, за її словами, російські олігархи не бачать належної альтернативи Путіну, яку вони могли б підтримати.

“Я не знаю, що у них повинно статися, щоб на них знайшло просвітлення свідомості і розуміння того, що якщо не почати системно змінювати ситуацію, то рано чи пізно вони все залишаться без грошей”, – зазначила Курносова.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!