ЕКСКЛЮЗИВ

Чому антикорупційні активісти бояться показати громадянам свою декларацію

Чому я і мої депутати не бояться показати громадянам свою декларацію, а так звані антикорупційні активісти бояться? Чому іноземні посольства з піною у рота вимагають скасування декларування «антикорупціонерів»? Відповідь дуже проста: так звані антикорупційні активісти отримують за свою «боротьбу» шалені суми коштів із-за кордону. Чому українці не мають права знати, хто і звідки платить і замовляє «антикорупціонерам»?

Активісти – це ті хто за покликом серця і безкоштовно бореться за свою ідею. А якщо це роблять за гроші, та ще й іноземні – у всі часи таких називали найманцями, агентами впливу, лобістами, розвідниками, запроданцями – але не активістами!

А лицемірні заяви Порошенка і Тимошенко про скасування е-декларування для так званих антикорупційних активістів пояснюються виключно їх прагненням сподобатися західним партнерам. Насправді ці одного олігархічного поля будяки як вогню бояться прозорості і чесності, бо все своє життя живуть із брехнею у серці.

На відміну від сіамських близнюків Порошенко-Тимошенко я завжди кажу правду: наша фракція не голосуватиме за скасування е-декларування! Декларуйте свої доходи, панове «активісти», після чого українцям багато чого стане зрозумілим. Ми – за повну прозорість і підзвітність перед українцями.

Чому я і мої депутати не бояться показати громадянам свою декларацію, а так звані антикорупційні активісти бояться? Чому…

Опубліковано Олегом Ляшком Четвер, 29 березня 2018 р.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!