Чому артисти ідуть по стопам опозиціонерів або чому Зеленський — копія Гриценко

Всі ці гуморини в стилі «Іво Бобул — президент», «За Зеленського», «Слуга народу!», Навіть історія зі Славіком Вакарчуком, незважаючи на істотну відмінність, виконують хорошу санітарну функцію. Все карикатурні персонажі вміють декламувати тільки гостро опозиційні партитури. Зараз це все боляче ранить, тому що є жахливим свідченням навіть не просто безвідповідального ставлення до держави і управління ним, а відвертого нехтування до всього, що ми асоціюємо з назвою «Україна». Це плювок в бік Небесної сотні і бійців, які загинули на Сході, це неповага до історії і майбутнього. Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише український політолог Тарас Чорновіл.

Він зазначає, що далі починаються прозріння. Людина розумна ж повинен мати в мозку опцію «порівняти». Коли зараз карикатурні персонажі говорять тією ж мовою, тими ж псевдо-аргументами, що й маститі опозиціонери, то повинно ж прийти протверезіння. Експерт зазначає, що немає принципової відмінності між тим же Зеленським і Гриценко. Зеленський без заготовленого авторами тексту слова не скаже, а Гриценко крім самозакоханого фанфаронства теж нічого по темі не скаже.

За словами Чорновола, ще б з’явилася якась банальна реінкарнація Юлії Володимирівни, щоб довести всю абсурдність її нічим не підкріплених гучних фраз. Була ж колись така кандидат в Запоріжжі Олена Солод. Вона в ході передвиборної агітації просто показала стриптиз в прямому ефірі, а словесний стриптиз від Тимошенко нічим не краще, хіба що, тільки грубіше. «Хочеться вірити, що перенасиченість абсурдом, брехнею повинна на певному етапі викликати відторгнення або я перестав розуміти психологію», — резюмував політолог.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Чому артисти ідуть по стопам опозиціонерів або чому Зеленський — копія Гриценко
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook