ЛЕНТА

“Чому Росія ще не відчула санкцій?”, – Огризко пояснив тактику США

Введення з боку США нових санкцій проти декількох олігархів, які фігурують у “кремлівському списку”, означає, що вони перейшли з імітації до справжній дій.

“Чому Росія ще не відчула санкцій? Тому що вони були для неї не дуже дошкульні. І от те, що зараз починає робити США, це як раз перехід від імітації санкцій до того, що вони насправді почнуть діяти”, – сказав в коментарі “Обозревателю” екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко.

І додав, що “це оголошення про перших осіб з “кремлівського списку”, які стануть фігурантами цих санкцій, є черговим дзвіночком для Путіна”.

За словами дипломата, вводити санкції почнуть не до всіх фігурантів списку.

“Знаєте, можна хвіст відрізати відразу, а можна різати його частинками. Так от, мені здається, американці обрали саме другу тактику – “відрізання по частинам” і в такий спосіб довести об’єкт до розуміння того, що або щось робіть, або “хвіст обріжу до кінця”. От американці обрали таку тактику”, – каже Огризко.

Екс-міністр говорить, що ця тактика буде діяти довго, але вважає її доволі розумною і дієвою.

“Це означає, що ми просто будемо довше чекати, поки все це закінчиться. А на мою думку це закінчиться тим, що Путін і його країна будуть повністю ізольовані”, – вважає він.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!