ЕКСКЛЮЗИВ

Чому США “злили” Холодницького: думка експертів

Сьогодні в ЗМІ з’явилася інформація про те, що рішення про “злив”  Холодницького прийняли в посольстві США 15 березня.

За словами політичного аналітика Олега Хавича, “інформаційна атака проти керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницкого розроблена та спланована на вулиці Сікорського в Києві. Для тих, хто не знає, сьогодні на Сікорського, 4 розміщується альтернативний центр вироблення рішень і здійснення влади в Україні”.

У той же час політичний експерт Дмитро Снєгирьов вважає, що для оцінки перспектив справи Ситника-Холодницького варто згадати передісторію призначення керівника САП.

“При призначенні Холодницького спочатку розглядалася зовсім інша кандидатура – Грищука, якого лобіювали США. Але Шокін, своїм, скажімо так, владним рішенням призначив Холодницького. Реакція США: приїжджає Байден, знімає Шокіна, причому знімає в ультимативній формі. Фігура Холодницького залишається фактично неприкритою. І далі просто. Як знімають самого Холодницького? Через НАБУ — структуру, яка фактично підпорядкована США. Причому встановлюють так званий жучок — засоби технічного спостереження. І дають на загальний огляд інформацію про наявність цього самого жучка і взагалі про корупційну діяльність Холодницького, компрометуючи його як можливу політичну фігуру”, — заявив Снєгирьов в ефірі “112 Україна”.

Далі, на його думку, події розвивалися цілком передбачувано.

“На даний момент, про що ніхто не говорить, йде боротьба між кандидатурою Грищука, яку підтримують США, і, відповідно, Кривенко за яким стоїть Банкова. Оце і є передісторія і, власне, сам конфлікт навколо САП, НАБУ і Генеральної прокуратури. І тут, якщо ми згадаємо, дуже невипадково, як і в будь-якій п’єсі, з’являється рояль. В образі рояля виступив Юрій Віталійович Луценко: його перерваний політ в США, виступ на вашому телеканалі пана Добродумова, який дає на загальний огляд інформацію про те, ніби США фактично заборонили в’їзд Луценку. А давайте запитаємо, чи випадково пан Добродомов надав розголосу цю інформацію? Ні”, — впевнений Дмитро Снєгирьов.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!