ЛЕНТА

Чому світу так важко перемогти Путіна

Останні десять років президент Російської Федерації Володимир Путін веде масштабну інформаційну війну в інтернеті проти світової спільноти.

Про це російський опозиціонер, 13-й чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров заявив в інтерв’ю, опублікованому на сайті “Фактів” . Він підкреслив, що в РФ діє система фабрик тролів і фейковий новин, діяльність яких призводить до хаосу в світовому бізнесі і впливає на вибори на Заході.

“Все засноване на концепції релятивізму по відношенню до правди! Зараз поясню, що я маю на увазі. Ідея полягає в тому, що суспільство активно переконують – правда відносна, вона не абсолютна. Влада погоджується – так, ми погані. І тут же повідомляє – але всі навколо теж погані! Ми корумповані, але всі навколо теж корумповані. У нас немає демократії. але її ні у кого немає! ” – сказав він.

“Як це робиться? Створюється веб-сайт, який надає користувачам 90 відсотків фактів і справжніх новин. Але 10 відсотків інформації на цьому сайті – фейк. І це саме те, що Кремль хоче вбити в голови людей. Справжні новини і факти викликають у користувачів довіру до сайту. І люди вірять тим самим 10 відсоткам фейковий новин. Відточивши цю методику на росіянах, Кремль почав використовувати її спочатку в сусідніх країнах, потім в країнах Східної Європи, а тепер відчуває себе настільки впевнено, що атакує за допомогою цієї такт і весь вільний світ “, – заявляє шахіст.

Він підкреслив, що перемога Дональда Трампа на президентських виборах в США показала, наскільки далеко зайшов Путін.

“Путін робив це більш десяти років. Ми попереджали весь цей час, що він поширює свій вплив, однак, поки Америка і Європа не відчули всі на собі, ніхто нас не слухав. Парадокс, але, очевидно, ми повинні бути вдячні перемозі Дональда Трампа. Результат президентських виборів в США був як сигнал будильника. Він підірвав систему “, – додав Каспаров.

 

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!