ЛЕНТА

Чому ядерне роззброєння КНДР неможливе без Росії

Реалізація плану ядерного роззброєння КНДР не може пройти без участі Росії

Про це заявив член міжнародного комітету Ради Федерації РФ Олег Морозов, передає “РИА Новости”.

За його словами загальна система міжнародної безпеки потребує участі в ядерних питаннях Росії.

“Як тільки зайде мова про міжнародні гарантії Пхеньяну при відмові від ядерної зброї, буде затребуваний російський фактор. Неможливо створити систему міжнародної безпеки без Росії”, – сказав парламентар.

За підсумками саміту у п’ятницю лідер Північної Кореї Кім Чен Ин та президент Південної Кореї Мун Чже Ін домовилися нарешті закінчити війну, яка формально тривала між країнами майже 70 років, та досягнути повної денуклеаризації Корейського півострова.

Лідер КНДР і президент Південної Кореї провели історичну зустріч у південній частині демілітаризованої зони, що розділяє дві країни. Кім Чен Ин став першим північнокорейським лідером, який ступив на землю Південної Кореї з часу війни.

Очікується, що наступною історичною зустріччю стане зустріч Дональда Трампа і Кім Чен Ина. Однак її проведення наразі офіційно не погоджене.

Пхеньян оголосив про вихід з пакту, який забороняє поширення ядерної зброї, у 2003 році. США наполягають, що Північна Корея повинна зробити перші кроки щодо ядерного роззброєння.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!