ЛЕНТА

Coca-Cola планує випустити газовану воду зі смаком активованого вугілля

Coca-Cola має намір поповнити свою лінійку газованих напоїв, плануючи випустити газовану воду зі смаком активованого вугілля. Керівництво компанії вважає, що такий крок дозволить залучити «покоління Instagram».

Згідно з даними іноземних ЗМІ, Coca-Cola незабаром офіційно запустить лінійку Zero Sugar, куди увійдуть відразу три нових смаки. Крім активованого вугілля, споживачі також зможуть спробувати газовану воду з авокадо і, крім того, закваски. Перевагою новинок стане не тільки їх винятковий смак, але і відсутність цукру. Виробник відзначає, що їх продукт виявиться дуже популярним в Instagram, і саме завдяки йому можна буде зібрати безліччю «лайків».

Зокрема, газована вода зі смаком «Авокадо» повинна бути поживною, поки «Вугілля» допоможе в очищенні організму. Що до «Закваски», то такий напій повинен здивувати покупця кислинкою. Відзначається, що спершу в Coca-Cola розглядали такі смаки як лимон, вишня і ваніль, але потім вважали за краще зупинити вибір на більш екстремальних варіантах.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!