ЛЕНТА

Де дороги, де гроші: запитайте у Гарбуза

За даними сайту ProZorro, з моменту призначення Юрія Гарбуза керівником Луганської військово-цивільної адміністрації, Служба автомобільних доріг Луганської області витратила понад 1 млрд. грн. на роботи з відновлення доріг у Луганській області.

Так, у період з 31 серпня 2016 року по 30 березня 2018 року, за час перебування Юрія Гарбуза на посаді керівника області, Службою автомобільних доріг було проведено 114 закупівель на загальну суму в 1,085 млрд. грн.

Правда, тільки 53 договору безпосередньо стосувалися ремонту доріг у Луганській області, на які було витрачено 1,085 млрд. грн.

У вересні 2016 року в інтерв’ю для інтернет-видання “Остров” Юрій Гарбуз заявив, що на ремонт доріг в Луганській області виділено з обласного бюджету рекордну суму в 260 млн. грн.

“Що стосується доріг, то нам є чим пишатися. За останні 25 років з обласного бюджету вперше виділено суму в 260 мільйонів гривень. Такого не було ніколи. Ми постараємося дати можливість підрядникам показати нові технології роботи, а не робити так, як це робилося раніше, щоб “замилити очі”. Я хочу бачити, які компанії пропонують більш ефективні технології. Є компанії, які хотілося б затягти в регіон, йдуть переговори. Наприклад, у Києві та Львові працюють турецькі компанії. У них швидкість прокладки абсолютно нової дороги становить один кілометр в день. За ціною – дешевша, ніж більшість компаній, що пропонують свої послуги на ринку України. Є чітке розуміння з міністерством інфраструктури. Я не хочу класти асфальт в сніг і воду. Можливо, процес йде не так швидко, як хотілося б, але я дуже обережно ставлюся до грошей. Може бути, господарський підхід десь і гальмує швидкість, але я не хочу поспішати і “розкидати” кошти”, – заявив губернатор.

Про свій намір запросити турецькі кампанії для будівництва доріг у Луганській області губернатор заявив в ефірі телеканалу ЛОТ.

“Після того як ми їздили до Львова, подивився, як працюють турки. Якість і швидкість мене просто вразили. Вони працюють по Львівській області та в Києві. Ми їх запросили. Це абсолютно нові технології… З самої весни, як тільки сніг зійде, ми будемо робити ямковий ремонт, а абсолютно нові дороги. Для цього вперше за 25 років на території області з обласного бюджету виділено близько 260 мільйонів гривень, плюс державні гроші”, – заявив губернатор в прямому ефірі телеканалу.

Але вже 10 квітня 2018 року на апаратній нараді губернатор заявив, що на відновлення доріг у Луганській області потрібно 5 млрд. грн.

При цьому про впровадження нових технологій, залучення турецьких будівельників для будівництва нових доріг, а головне, куди витратили 1,08 млрд. грн. виділених для ремонту доріг, Юрій Гарбуз промовчав.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!