Де в Україні General Electric планують збирати свої локомотиви

General Electric дійсно розглядає Крюківський вагонобудівний завод як майданчик для локалізації виробництва своїх тепловозів в Україні.

Про це в інтерв’ю ЦТС повідомив гендиректор GE в Україні В’ячеслав Феклін.

«Наша команда провела багато часу в Україні, відвідала ряд виробничих майданчиків … Крюківський вагонобудівний завод знаходиться в дуже хорошому стані. Попередньо ми плануємо локалізувати виробництво саме тут», — сказав він.

Топ-менеджер додав, що ще потрібно інвестувати в розвиток тут експертизи в частині створення тепловозів. В цілому, витрати будуть нести обидві сторони.

«Якщо говорити про матеріальні інвестиції, то ми знаходимося на фінальній стадії переговорів. Можу тільки сказати, що це будуть спільні інвестиції», — зазначив Феклін.

Локалізація збірки американських тепловозів повинна початися з 10% (частка українського виробництва в ціні кінцевого продукту) і поступово вирости до 40%.

«Щоб дійти до максимального рівня локалізації 40%, нам необхідно провести кваліфікацію постачальників, включаючи всебічне тестування комплектуючих. Ми не хочемо ремонтувати локомотив через два місяці через те, що компонент вийшов з ладу», — сказав Феклін.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Де в Україні General Electric планують збирати свої локомотиви
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook