Демонстративно ігнорували: критик встав на захист MELOVIN

Експерт встав на захист української представника

Пісня «Under The Ladder» укупі з розкішною постановкою, з якими український співак MELOVIN відгримів на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення», могла привести в топ-10: виступ був один з найбільш упевнених, проте в цьому році Україну вирішили демонстративно ігнорувати.


Демонстративно ігнорували: критик встав на захист MELOVIN


Про це заявив відомий український музичний критик і журналіст Ігор Панасов. Він вважає, що питання може полягати не стільки в політичних аспектах, скільки в компетентності міжнародного журі. Про це пише Gazeta.uа.

«Бачив MELOVIN’а на 7-8 ступені, його номер був одним з найбільш упевнених. Цією риси не вистачало більшості конкурсантів. MELOVIN розумів, що має три хвилини, щоб показати своє вміння. Він повністю виклався на сцені. Приємно, що хоча б аудиторія розгледіла в ньому цікавого артиста», — сказав Панасов.


Демонстративно ігнорували: критик встав на захист MELOVIN


Разом з тим він зазначив, що подібна розбіжність в оцінках журі та телеглядачів не може не викликати підозр. Адже журі дало артисту 11 балів — найменшу кількість очок серед усіх конкурсантів. За результатами глядацького голосування MELOVIN зайняв 7 місце, оскільки тричі отримав максимальні 12 балів — від Польщі, Білорусі та Чехії.

«Представника від України ігнорували дуже демонстративно. Деякі будують теорії змови, мовляв, це помста Україні за проблеми з організацією конкурсу в минулому році. У цей сценарій не вірю. Є питання до кваліфікації експертів, які ставили оцінки конкурсантам. Не відчувають, чим зараз цікавляться європейські слухачі», — підкреслив Панасов.

Як підсумок журналіст додав, що відправити MELOVIN’а на «Євробачення-2018» не було помилкою, оскільки ніхто інший краще б країну не представив.

Як MELOVIN представив Україну на Євробаченні

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Демонстративно ігнорували: критик встав на захист MELOVIN
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook