День народження розлучниці: ми запитали екс-дружину Потапа про зв’язок з Настею Каменських

Для Ірини Горової ця тема до сих пір є табу

4 травня відома українська співачка Настя Каменських відзначає 31-річчя. Здається, зовсім недавно юна артистка тільки з’явилася на естраді разом з Потапом, але, як виявляється, пройшло вже 12 років з її дебюту.

«Сьогодні групі Потап і Настя 12 років», — написала співачка у себе в соціальній мережі і підкріпила пост архівної фотографією.

День народження розлучниці: ми запитали екс-дружину Потапа про зв'язок з Настею Каменських

Якщо починали свій шлях Настя і Потап просто як артисти дуету, то зараз цей зв’язок став набагато ближче …

Любов у секреті

У столичній тусовці вже давно говорять про те, що Настю Каменських і її колегу по цеху Потапа пов’язують не тільки робочі моменти. Особливо ця впевненість зміцнилася, після того, як кілька років тому Потап розлучився зі свій дружиною Іриною Горовою. При цьому він всіляко ухиляється від питань, що стосуються його особистого життя.

День народження розлучниці: ми запитали екс-дружину Потапа про зв'язок з Настею Каменських

«Офіційна інформація, яку ми подавали останню — це те, що ми з Іриною Горовию розлучилися, — свого часу заявив він. — Все інше — домисли і журналістські вигадки. Коли я захочу поділитися своїм особистим життям, я обов’язково розповім журналістам, що я закоханий у таку-то жінку, і я хочу з нею одружитися».

Настя Каменських теж продовжувала тримати інтригу, і ні в яку не хоче розповідати, в кого ж вона закохана. А то, що її серце зайняте — вона не заперечує.

«Я не приховую, що шалено щаслива, і кожному цього бажаю. Я неодноразово говорила: коли настане момент, і я захочу, про все обов’язково розповім. А поки свою любов, свого обранця я оберігаю від численних пліток і розмов, — таємниче каже Настя. — Щастя любить тишу».

День народження розлучниці: ми запитали екс-дружину Потапа про зв'язок з Настею Каменських

Все таємне стає явним

Але як би не ховалися закохані голубки, фанати неодноразово бачили їх разом і дуже швидко переконалися, що Потап і Настя знаходяться в стосунках. Та й факторів, які говорять про це, більш ніж достатньо.

Цікаво, що сама пара йде на багато чого, щоб тримати свій союз у секреті. Днями кияни побачили і сфотографували Потапа і Каменських в одному зі столичних Торгових Центрів, де вони разом робили покупки. Після того, як це фото опублікував один із сайтів, щось сталося і вони видалили цю новину. Цілком ймовірно, хтось з менеджменту Потапа або він сам попросив видалити це фото з мережі.

Колеги музикантів також відмовчуються про їх зв’язки.

«Я не хочу мусолити чутки, — сказала нам Кульбаба. — Та й я давно з ними вже не зустрічалася».

У той же час не під запис багато зірок підтверджують, що Потап і Настя разом.

«Це звичайна історія у шоу-бізнесі, коли люди, що працюють в одному колективі, з часом стають близькі, — розповіла нам співачка, у якої також був роман з колегою. — Я не знаю чому вони приховують свій зв’язок, може бояться втратити шанувальників, може є ще якісь причини, про які ми не знаємо».

День народження розлучниці: ми запитали екс-дружину Потапа про зв'язок з Настею Каменських

Вирішили все-таки розібратися у цьому питанні і зрозуміти: разом зоряна парочка чи ні. Для цього ми зв’язалися з колишньою дружиною репера Іриною Горовою.

«Пссс, — відповіла вона, почувши наше запитання про Настю Каменських. — Я це не коментую».

Виходить, навіть Ірина Горова продовжує тримати особисте життя свого колишнього чоловіка в таємниці. І, здається, що неможливо підступитися до цього секрету. Хоча найсмішніше в цьому те, що, не дивлячись на такі великі зусилля, які витрачають ці люди, щоб тримати все у таємниці, любовний зв’язок Потапа і Насті Каменських вже давно став секретом Полішинеля.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

День народження розлучниці: ми запитали екс-дружину Потапа про зв’язок з Настею Каменських
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook