ЛЕНТА

День Незалежності 2018: скільки вихідних подарує українцям свято

Щорічно 24 серпня українці святкують пам’ятний день визнання суверенітету країни

24 серпня в Україні відзначається День незалежності. Святкування 27-ї річниці пройде в п’ятницю. Кожен регіон країни проведе свою унікальну програму. Скільки будуть відпочивати українці на честь свята?

Щорічно 24 серпня українці святкують пам’ятний день визнання суверенітету країни – День незалежності України. За традицією на честь свята проводиться військовий парад, влаштовуються святкові програми і заходи.

Оскільки в цьому році День незалежності припадає на п’ятницю, українців очікує 3 дні вихідних – з п’ятниці по неділю (24, 25 і 26 серпня – вихідні дні).

У дні відпочинку можна приєднатися до народного свята і відвідати різноманітні заходи, приурочені до дня, а також поспостерігати за вечірніми феєрверками.

На відміну від сучасного варіанту, перша річниця святкування Дня незалежності України сталася 16 липня. Це пояснюється тим, що Декларація про державний суверенітет країни була прийнята саме 16 липня 1990 року.

Проте вже в наступному році свято прив’язали до дати, яку ми святкуємо і зараз. Нинішній варіант відбувається від дня появи Акта проголошення незалежності України.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!