ЛЕНТА

Депутати на канікулах: як відомі і заможні відпочивають за ваші гроші

У когось пенсійне чи студентське, а у них – мандат, який відкриває зовсім інші можливості

Бути народним депутатом не тільки престижно, а й дуже вигідно. Поки прості українці протягом року відкладають із зарплати, аби дозволити собі принаймні відвідати ту ж саму Затоку, чи Львів, політики можуть просто тицьнути пальцем навмання у карту і поїхати куди завгодно.

Відпустка депутатів: куди їздять політики?

У розпорядженні нардепів – цілий перелік пансіонатів і санаторіїв. Наприклад, вартість проживання в пансіонаті “Таврійські зорі” в однокімнатному стандарті становить 840 гривень за добу, повідомляє Politeka.

Де відпочивають чиновники? 

Цікаво, що ще до початку російського вторгненя у східний регіон України щорічне утримання цих санаторіїв коштувало платникам податків 88 мільйонів гривень на рік. І тільки зараз ця сума становить кілька мільйонів.

Депутат від БПП Сергій Лещенко вирушив до Португалії.

Обранець від “Самопоміч” Олена Сотник не наважується зануритися в води Балтійського моря, а тільки поглядає на нього.

Нардеп В’ячеслав Костянтинівський з дружиною загоряють на Ібіці. Також на одному з європейських курортів відпочиває з сім’єю народний депутат від “Самопоміч” Вікторія Войціцька.

Ігор Лапін рибалить на Волині, вже встиг похизуватися рекордним уловом – рибиною в 13,1 кг. Парламентарій від партії “Самопоміч” Анна Романова відвідала рідний Чернігів.

Нерухомість політиків за кордоном 

Через поповнення в родині частину парламентських канікул представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко проведе в Києві.

Володимир Парасюк їздив на навчання до Польщі на курси E.S.A.

Позафракційний обранець відвідав семінари і курси з вогневої підготовки (пістолет і карабін), особистої охорони, високоточної стрільби, тактичної медицині, підготовці охоронців на кораблях і зонах підвищеного ризику.

Дивіться: як і де відпочивають народні обранці?

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!