«Дісталася випадково»: скандальний декан МДУ зазіхнув на незалежність України

Скандально відомий декан Вищої школи телебачення МДУ Віталій Третьяков виступив із черговою неадекватною заявою про те, що незалежність нібито дісталася Україні завдяки випадковому збігу обставин.

Крім того, він нахабно звинуватив керівництво країни у втраті використання цього шансу і у знищенні держави, де, за словами Третьякова, живе два великих «братніх» народи — українці та росіяни. Свою зухвалу промову пропагандист озвучив у ефірі програми «60 хвилин» на телеканалі «Россия 1».

«Що нам робити, коли люди цілеспрямовано знищують державу та відповідну країну, що дісталися їм з волі історії, майже випадково?.. Починаючи не лише з 2014 року, але з 2014 року точно, цілеспрямовано верхівка української політики, та практично всі, роблять усе, щоб Україна розвалилася остаточно. Така складна держава, де щонайменше два великих народи, якщо вважати росіян і українців різними народами, цілеспрямовано нацьковують один на іншого та розколюють країну», — цинічно заявив він, не згадуючи про те, що його країна розв’язала в Україні кровопролитну війну.

«Навпаки, треба діяти, потрібно знаходити максимум дотичних точок. Російську мову, оскільки росіян там кілька мільйонів, я б навіть сказав кілька десятків мільйонів, треба робити не те, що регіональною, а другою державною або другою загальнонаціональною без констатації статусу! Ну і все інше . А вони — прямо протилежне. Таке відчуття, що ці тимчасові виконавці поставили за мету знищити те, що у 1991 році стало Україною незалежною», — висловився він, продовжуючи ображати незалежну державу і дико перекручуючи факти про її населення та історію.

 

за матеріалами OBOZREVATEL

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

«Дісталася випадково»: скандальний декан МДУ зазіхнув на незалежність України
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook